do kasy suma: 0,00 zł
Polecam MACLINIC

Produkty MACLINIC sprawdziły się na Twoich włosach? Umiesz robić fajne zdjęcia? Prześlij nam mailem dobrej jakości zdjęcia swojej fryzury, napisz krótką opinię w treści, a  w zamian otrzymasz aż 50% rabatu na dowolny produkt ze sklepu maclnic.pl. Jeśli cenisz swoją prywatność i nie chcesz pokazywać twarzy możesz przesłać zdjęcia włosów z tyłu głowy. Za najlepsze zdjęcie i najlepszą opinię możesz otrzymać dodatkowy Prezent Niespodziankę.

Zdjęcia prześlij w formacie jpg. na adres maclinic@maclinic.pl z dopiskiem “Opinie z rabatem”

WAŻNE! Do zdjęć należy załączyć oświadczenie w formie skopiowanego poniższego tekstu:

Oświadczam, że jestem autorem przesyłanych zdjęć oraz posiadam pełne prawo do zarządzania licencją na ich wykorzystanie. Jednocześnie, wyrażam pełną zgodę dla firmy MACLINIC Sp z o.o. na bezterminowe, nieodpłatne i nieograniczone terytorialnie wykorzystanie przesłanych przeze mnie zdjęć do celów marketingowych i reklamowych, a w szczególności na nieograniczoną publikację zdjęć w formie cyfrowej na stronie internetowej www.maclinic.pl, na profilach społecznościowych firmy oraz w materiałach drukowanych.

Informujemy, że przesłane przez Ciebie zdjęcia zostaną zweryfikowane. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kod rabatowy, który wystarczy wpisać w odpowiednim polu, podczas składania zamówienia w sklepie www.maclinic.pl.  Standardowy czas weryfikacji zdjęć to ok. 24-48h.

Rabat przyznajemy w formie jednorazowego kodu rabatowego w wysokości 50% od cen regularnych. Kody rabatowe nie łączą się ze sobą oraz z innymi promocjami. Kod rabatowy nie jest imienny, więc możesz przekazać go bliskiej osobie, która chciałby wypróbować kurację MACLINIC Professional.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl