do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Linia kosmetyków MACLINIC PROFESSIONAL została stworzona w wyniku poszukiwań SKUTECZNEGO I PROSTEGO ROZWIĄZANIA dla osób borykających się z problemem nadmiernego wypadania włosów oraz trudnościami w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry głowy.

Utrata objętości fryzury, pojawiające się zakola czy łysiejące miejsca to problemy, które dotykają obecnie coraz większą i, o zgrozo, coraz młodszą grupę osób. Czasy, gdy łysienie było domeną ludzi w podeszłym wieku i niejako wpisywało się w jesień życia, stają się coraz bardziej odległe.

Choć książki nie ocenia się po okładce, to co na zewnątrz często determinuje nasze społeczne funkcjonowanie. Kiedy z przerażeniem spoglądamy na coraz rzadsze włosy i bezskutecznie mierzymy się z problemami skóry głowy, drastycznie spada nasza samoocena.

Codzienność zaczyna się kręcić wokół problemów związanych z włosami. Czasochłonna i skomplikowana pielęgnacja, codzienna suplementacja czy kosztowne zabiegi odbierają nam radość i chęci do pełnego korzystania z życia. Stajemy się wycofani i zamknięci w sobie. W efekcie cierpią na tym nasze relacje, życie zawodowe, a przede wszystkim my sami.

 

Tak jednak nie musi być.

Dlatego stworzyliśmy MACLINIC PROFESSIONAL (Link), produkty klasy premium o najwyższej skuteczności w terapii przeciw wypadaniu włosów.

Marka MACLINIC PROFESSIONAL w całości powstała w Korei Południowej. Bogate doświadczenie, ciągły rozwój i najnowsza technologia pozyskiwania ekstraktów roślinnych o charakterze leczniczym a w efekcie spektakularne działanie produktów, czynią południowokoreańskich producentów niezaprzeczalnym liderem w dziedzinie kompleksowego rozwiązywania problemów łysienia i dolegliwości skóry głowy.

Unikatowa formuła naszych produktów została opracowana w jednym z najlepszych laboratoriów, które od lat 90. z powodzeniem tworzy innowacyjne kosmetyki dedykowane dla skóry głowy dotkniętej problemami nadmiernego wypadania włosów.

Linia kosmetyków MACLINIC PROFESSIONAL powstała, aby przywrócić powoli gasnącą nadzieję na poprawę wizerunku a tym samym jakości życia każdemu, kto boryka się z problemem łysienia (bez względu na jego przyczynę) oraz dolegliwościami skóry głowy.

Sięgając do najkorzystniejszych rozwiązań, od lat z powodzeniem stosowanych przez specjalistów z Korei Południowej, opartych na połączeniu:

  • leczniczych i pielęgnacyjnych właściwości ekstraktów azjatyckich roślin,
  • specjalnie wyselekcjonowanych składników o podwyższonej przyswajalności,
  • witamin i związków mineralnych
  • stworzyliśmy unikalną formułę naszych produktów, odznaczającą się natychmiastowymi i spektakularnymi efektami działania.

 

Dzięki naturze i nauce uzyskaliśmy innowacyjną i skuteczną metodę na poprawę kondycji skóry głowy, zahamowanie wypadania włosów oraz ich wzrost.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych w pozyskiwaniu najbardziej wartościowych ekstraktów roślinnych w kosmetykach MACLINIC umożliwiło opracowanie kompleksowego rozwiązania w postaci prostej kuracji, którą można również z powodzeniem stosować w domu.

Skuteczna, oparta na profesjonalnych produktach wysokiej jakości, pozbawiona skomplikowanych czynności czy kosztownych zabiegów - taka jest kuracja MACLINIC PROFESSIONAL.

Linia MACLINIC PROFESSIONAL wszystko, co najlepsze w naturze, aby przywrócić blask nie tylko włosom, ale również Twojej codzienności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl